Renowacje po sąsiedzku

Kupują, remontują i sprzedają z zyskiem. Chenoi i David Riviera wyszukują zapomnianych posiadłości w malowniczych zakątkach Paradise w Kalifornii. Miejscowość i jej okolica to prawdziwy raj, jeśli chodzi o rynek nieruchomości. Pełno tu starych domów, którym brakuje jedynie remontu.

„Renowacje po sąsiedzku” – o czym jest program?

Amerykański tytuł programu brzmi „Rustic Rehab”. To program o odnawianiu domów z zachowaniem ich oryginalnego, rustykalnego charakteru. Na szczęście Chenoi i David Riviera doskonale wiedzą, jak wykorzystać ich potencjał - są w końcu specjalistami w swojej dziedzinie. Gotowi do wielkich wyzwań, sprytnych posunięć i szybkich decyzji ratują we wnętrzach co się da, zachowując ich oryginalny, rustykalny design. Zawsze w drodze, zawsze gotowi na kolejny sukces. A żeby tego wszystkiego nie było za mało, są pełnoetatowymi rodzicami czwórki dzieci!

„Renowacje po sąsiedzku” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki programu będzie można obejrzeć od 3 września w każdy poniedziałek o 22:00 bądź 22:30 na antenie HGTV. Program w polskiej wersji językowej dostępny będzie również na player.pl.