Największe napady świata

Detektywi i byli rabusie docierają do sedna najbardziej śmiałych i zuchwałych napadów, aby ujawnić planowanie, osobowości i pomysłowość związane z wzbogaceniem się. Oto najśmielsze napady dokonywane przez przestępczą elitę.

Największe napady świata - o programie

Co trzeba zrobić, aby dokonać najbardziej kultowych na świecie napadów? Program ujawnia historie stojące za najbardziej śmiałymi i zuchwałymi napadami na świecie oraz to, jak udało im się uciec z milionami w gotówce, diamentach czy złocie. Obsada ekspertów z obu stron prawa, w tym byli rabusie banków, prawnik specjalizujący się w obronie karnej, były detektyw z Latającego Oddziału i kryminolog, rozpisuje każdą eskapadę od pomysłu do wykonania. To "jak to się stało" ujawnia szczegółowy poziom planowania, niezwykłe osobowości i pomysłowość związane z napadami na najbardziej zabezpieczone banki, skarbce i magazyny pieniężne na świecie.

Największe napady świata - gdzie oglądać

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

Największe napady świata, sezon 6, odcinek 6Napad w LA Największe napady świata, sezon 6, odcinek 5Praca w banku Buenos Aires Największe napady świata, sezon 6, odcinek 4Największa na świecie kradzież diamentów Największe napady świata, sezon 6, odcinek 3Ogród w Hatton Największe napady świata, sezon 6, odcinek 2Zatrzymanie śmigłowca Największe napady świata, sezon 6, odcinek 1Diamenty Milenium