Wiza na miłość: Darcey i Stacey

Uwielbiane przez widzów siostry bliźniaczki, Darcey i Stacey Silva, rozpoczynają nowy, ekscytujący rozdział w swoim życiu, a my będziemy im towarzyszyć!

Wiza na miłość: Darcey i Stacey - o programie

Darcey, która w popularnym serialu Wiza na miłość, doświadczyła karuzeli emocji, uczy się jak pokochać siebie od nowa i szanować swoje własne uczucia. Tymczasem Stacey i jej albański narzeczony Florian wkraczają w nowy etap narzeczeństwa - Florian wreszcie dostaje wizę i przyjeżdża do USA. Darcey ma jednak pewne wątpliwości co do zaangażowania partnera siostry. W internecie pojawiły się zdjęcia mężczyzny z inną kobietą... W tym sezonie poznamy także pozostałych członków rodziny Silva - tatę Mike'a i mamę Nancy oraz nastoletnie córki Darcey, Aniko i Aspen. Będą łzy i śmiech. Nie zabraknie dramatycznych chwil, ponieważ bliźniaczki dobrze wiedzą, jak korzystać z życia, a robią to w wielkim stylu!

Wiza na miłość: Darcey i Stacey - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD Player.pl.

Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 20 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 19 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 18 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 17 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 16 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 15 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 14 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 13 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 12 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 11 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 10 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 9 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 8 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 7 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 6 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 5 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 4 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 3 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 2 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 2, odcinek 1 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 10 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 9 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 8 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 7 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 6 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 5 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 4 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 3 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 2 Wiza na miłość: Darcey i Stacey, sezon 1, odcinek 1