Subiektywny ranking smaków

W najsmaczniejszym programie wiosny pokażemy, czym wyróżniają się kuchnie różnych rejonów świata! Dla jakich potraw warto zgrzeszyć, czego nie bać się jeść na ulicy podróżując po świecie, oraz czym zagryźć smutek. To wszystko i wiele więcej w programie "Subiektywny ranking smaków"!

"Subiektywny ranking smaków" - opis programu

Jakie są charakterystyczne cechy kuchni poszczególnych rejonów świata? Jak niezwykłe zasady spożywania posiłków obowiązują w obcych krajach? Jak bardzo różnią się tradycyjne potrawy obcych kultur od polskich? Twórcy serii sprawdzą, które desery są warte grzechu oraz które produkty spożywcze pomogą nam na określone stany emocjonalne. W programie wspomnimy również, które kulinarne sceny filmowe są warte zapamiętania. Poza tymi ciekawostkami, poznamy również listę kilkudziesięciu najpyszniejszych dań i składników, które warto mieć w swojej kuchni.

"Subiektywny ranking smaków" - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki obejrzysz w Niedziele o 9:55 na antenie TVN Style oraz online na player.pl

Subiektywny ranking smaków, odcinek 8Największe kulinarne wyzwania Subiektywny ranking smaków, odcinek 7Najbardziej kontrowersyjne połączenia smaków Subiektywny ranking smaków, odcinek 6Najpopularniejsze składniki Subiektywny ranking smaków, odcinek 5Wszystkiego najsłodszego! Subiektywny ranking smaków, odcinek 4Dania z ekranu Subiektywny ranking smaków, odcinek 3Najpopularniejsze street foody Subiektywny ranking smaków, odcinek 2Jedzenie na pocieszenie Subiektywny ranking smaków, odcinek 1Najpopularniejsze dania świata