Subiektywny ranking smaków

odcinek 2

Subiektywny ranking smaków

Zapraszamy Was na najsmaczniejszy program tej wiosny, w którym pokażemy Wam, czym wyróżniają się kuchnie poszczególnych rejonów globu, dla których deserów warto zgrzeszyć, co wypada zjeść na ulicy podróżując po świecie, oraz czym zagryźć smutek. Listę kilkudziesięciu najsmaczniejszych potraw, składników i dań przedstawimy Wam w "Subiektywnym rankingu smaków"!

Często mamy poczucie, że kiedy jesteśmy smutni nasz organizm chce dostarczyć sobie coś, co pozwoli przestać myśleć o codzienności... W dzisiejszym odcinku jedzenie na pocieszenie, czyli grzeszne przyjemności. Jedzenie, które nas rozluźnia i przynosi ulgę od stresu, idealne na chwilę komfortu i zadowolenia!

"Subiektywny ranking smaków" - opis programu

Jakie są charakterystyczne cechy kuchni poszczególnych rejonów świata? Jak niezwykłe zasady spożywania posiłków obowiązują w obcych krajach? Jak bardzo różnią się tradycyjne potrawy obcych kultur od polskich? Twórcy serii sprawdzą, które desery są warte grzechu oraz które produkty spożywcze pomogą nam na określone stany emocjonalne. W programie wspomnimy również, które kulinarne sceny filmowe są warte zapamiętania. Poza tymi ciekawostkami, poznamy również listę kilkudziesięciu najpyszniejszych dań i składników, które warto mieć w swojej kuchni.

"Subiektywny ranking smaków" - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki obejrzysz w Niedziele o 9:55 na antenie TVN Style oraz online na player.pl