Martyna na krańcu świata

Jedną z najważniejszych wartości w życiu Martyny Wojciechowskiej jest wolność. Podróżniczka postanowiła sprawdzić, co dokładnie oznacza to pojęcie także dla jej bohaterów. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć nieemitowane wcześniej, poszerzone wersje fragmentów podróży Martyny do Japonii, Mongolii, Pakistanu i Boliwii! Powstały z nich aż cztery niezwykłe dokumenty.

Dziennikarka od lat odkrywa najbardziej odległe zakątki naszego globu. Podczas wszystkich edycji programu „Kobieta na krańcu świata" niestrudzona podróżniczka zabrała widzów w niezwykłą podróż do prawie 60 krajów, przedstawiając historie ponad 70 kobiet. Co zobaczą widzowie w programie „Martyna na krańcu świata"? Będą to na nowo opowiedziane historie, dodatkowi bohaterowie oraz ciekawe, nieporuszone do tej pory wątki. Martyna ponownie zabierze widzów na sam kraniec świata! Każdy odcinek to 40-minutowy dokument z niezwykłą historią.

Martyna na krańcu świata, odcinek 4 Martyna na krańcu świata, odcinek 3 Martyna na krańcu świata, odcinek 2 Martyna na krańcu świata, odcinek 1