Gogglebox. Przed telewizorem

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. Magda Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”, Małgorzata Rozenek-Majdan i „Iron Majdan”, hit TVP „Rolnik szuka żony”, polsatowskie show „Taniec z gwiazdami” – te programy wzbudzają w widzach najwięcej emocji.

To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

„Gogglebox” - gdzie obejrzeć?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format emitowany na antenie TTV. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie, z pozycji swojej kanapy, oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji.

Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu.

Gogglebox - uczestnicy

W programie pojawią się znani i lubiani uczestnicy z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gogglebox. Przed telewizorem sezon 9 odcinek 7 Gogglebox. Przed telewizorem sezon 9 odcinek 6 Gogglebox. Przed telewizorem sezon 9 odcinek 5 Gogglebox. Przed telewizorem sezon 9 odcinek 4 Gogglebox. Przed telewizorem sezon 9 odcinek 3 Gogglebox. Przed telewizorem sezon 9 odcinek 2 Gogglebox. Przed telewizorem sezon 9 odcinek 1