Uwaga! po Uwadze

To kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. U nas dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!

W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!
Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii. 
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów.

Program prowadzą: Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński

Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 15 Terroryzuje całe miasto! Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 14 30 lat wychowywali nieswoje dziecko! Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 12 Znana blogerka znęcała się nad córką? Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 11 Patologia na żywo, czyli świat patostreamerów Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 10 Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 9 Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 8 Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 7 Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 6 Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 5 Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 4 Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 3 „Masz dzisiaj pecha, ja cię usypiam”. Przerażające nagranie z przedszkola Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 2 Starsi ludzie musieli wchodzić do domu oknem Uwaga! po Uwadze sezon 1 odcinek 1 Wyrzuciła noworodka w krzaki