Uwaga! po Uwadze

To kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. U nas dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!

Uwaga! po Uwadze - O czym jest program?

W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!

Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii. 
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów. Program prowadzą: Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.

Uwaga! po Uwadze - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu "Uwaga! po Uwadze" obejrzysz na platformie VOD player.pl.

Uwaga! po Uwadze, sezon 3, odcinek 1Dziewięcioosobowa rodzina musiała uciec z domu Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 20Kobieta zatruwa życie sąsiadom Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 19\"Śmieciowy\" problem z sąsiadem Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 18 Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 17Co się dzieje w Domu Pomocy w Podlodowie? Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 16Brutalna bójka dziewczyn w szkole w Lubinie Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 15 Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 14Gigantyczny pożar i król lawet Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 13Bartek czy Zosia? Dziewczyna czy chłopak? Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 12Czego można wymagać od bezdomnych? Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 11Czy uda się pomóc Bożenie Wahl? Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 9Nowe informacje ws. śmierci Magdaleny Żuk Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 8Gdzie kończy się sąsiedzka czujność, a zaczyna prześladowanie Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 7Konflikt sąsiedzki w Paczkowie Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 6Ślepa miłość i wielkie pieniądze Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 5Tajwan w złotoryi - wyspa bezprawia Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 4Klienci płacą setki tysięcy złotych za występy erotyczne Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 3 Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 3Jak dyscyplinować uczniów? Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 2Cała prawda o rynku dopalaczy Uwaga! po Uwadze, sezon 2, odcinek 1Dzieci w sieci! Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 20Dlaczego otruł siebie i czeroletniego syna? Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 19Ciemne strony chirurgi plastycznej Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 18Dlaczego Polacy ufają medycynie niekonwencjonalnej? Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 17Rozwód po polsku Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 16Co działo się na plebanii? Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 15Terroryzuje całe miasto! Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 1430 lat wychowywali nieswoje dziecko! Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 12Znana blogerka znęcała się nad córką? Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 11Patologia na żywo, czyli świat patostreamerów Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 10 Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 9 Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 8 Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 7 Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 6 Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 5 Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 4 Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 3„Masz dzisiaj pecha, ja cię usypiam”. Przerażające nagranie z przedszkola Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 2Starsi ludzie musieli wchodzić do domu oknem Uwaga! po Uwadze, sezon 1, odcinek 1Wyrzuciła noworodka w krzaki Uwaga! po Uwadze, sezon 0, odcinek 13Gracjan S. sieje strach we własnej wsi i okolicach - wstrzymana przez produkcję publikacja do internetu