Uwaga! po Uwadze

sezon 2 odcinek 12

Uwaga! po Uwadze

To kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. U nas dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!

Uwaga! po Uwadze - O czym jest program?

W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!

Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii. 
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów. Program prowadzą: Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.

Uwaga! po Uwadze - O czym jest odcinek?

Codziennie są wyrzucani z autobusów, dworców, klatek schodowych, barów i kawiarni. Krakowski radny Łukasz Wantuch chce uzależniać pomoc miasta m.in. od tego, czy bezdomny się myje. Z kolei w Śremie trwa protest mieszkańców w związku budową domów dla bezdomnych. Czy nawet najgorszy smród może tłumaczyć bezduszne zachowania? A może pomoc dla bezdomnych powinna być udzielana tylko pod pewnymi warunkami?

Uwaga! po Uwadze - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu "Uwaga! po Uwadze" obejrzysz na platformie VOD player.pl.