Uwaga! po Uwadze

sezon 2 odcinek 19

Uwaga! po Uwadze

To kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. U nas dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!

Uwaga! po Uwadze - O czym jest program?

W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!

Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii. 
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów. Program prowadzą: Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.

Uwaga! po Uwadze - O czym jest odcinek?

Mieszkaniec Sycowa na osiedlowym parkingu zorganizował ogromne wysypisko śmieci. Od trzech lat tony odpadów zalegają pod oknami pobliskich bloków. Władze spółdzielni, urzędnicy i policja do tej pory nie potrafiły zmusić właściciela nielegalnego składowiska do sprzątnięcia terenu. Sąsiadów bulwersuje również to, że mężczyzna w zbieranie śmieci wciąga swoje dziecko.

Uwaga! po Uwadze - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu "Uwaga! po Uwadze" obejrzysz na platformie VOD player.pl.