Uwaga! po Uwadze

sezon 2 odcinek 2

Uwaga! po Uwadze

Uwaga! po Uwadze z Zawiercia, miasta, przez które przetoczyła się fala zgonów spowodowanych zażyciem tajemniczej substancji, prawdopodobnie dopalacza. W tej chwili możemy mówić o przynajmniej 18-tu ofiarach śmiertelnych. Nasze kamery zarejestrowały, jak tymi groźnymi substancjami handluje kobieta na oczach swojej kilkunastoletniej córki. Czy uda się skutecznie rozwiązać problem i zatrzymać serię zgonów?

"Uwaga! po Uwadze" - O programie

"Uwaga! po Uwadze" to kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. Dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!

W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!

Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii. 
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów.

Uwaga! po Uwadze - Prowadzący

Program prowadzą prezenterzy i dziennikarze telewizyjni Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.

Uwaga! po Uwadze - Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Uwaga! po Uwadze" oglądaj online na VOD player.pl