Wyspa złamanych serc

Gorący, młodzi single i singielki stawiają wszystko na szali, aby znaleźć idealnego partnera w kurorcie na tropikalnej wyspie - a miłość nie jest jedyną nagrodą. Ci wspaniali faceci i dziewczyny będą musieli flirtować, walczyć i nawiązywać prawdziwe kontakty, aby mieć szansę na wygranie 100 000 $.

Wyspa złamanych serc - o czym jest program?

Temperatura rośnie, gdy grupa dwudziestokilkuletnich singli stawia wszystko na szali, aby znaleźć idealnego partnera. Dziewczyny i chłopaki łączą się w pary i stawiają czoła wyzwaniom. Czy naprawdę żyjemy w świecie, w którym nasze umiejętności marketingu online decydują o tym, jak skutecznie umawiamy się na randkę? I jak te profile online przekładają się na prawdziwe życie? Co tak naprawdę kieruje decyzjami pokolenia Z: miłość, pieniądze, lojalność, pożądanie czy ego? Heartbreak zdejmuje maskę z internetu i łączy młodych ludzi w miejscu, w którym nie mogą się powstrzymać od bycia sobą. Zobaczmy, czy ich internetowe persony pasują do osobowości w prawdziwym życiu.

Wyspa złamanych serc - gdzie oglądać?

Program dostępny w serwisie VOD player.pl

Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 18Dla miłości czy pieniędzy? Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 17Pocałuj to na pożegnanie Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 16Łamacz serc Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 15W górę i w górę Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 14X oznacza miejsce Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 13Przewaga liczebna Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 12Słowo na M Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 11Crush z tropików Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 10Drugie szanse Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 9Ukierunkowany Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 8W chmurze Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 7Burza w szklance wody Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 6Zakłócacze Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 5Węże w trawie Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 4To nic personalnego Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 3Niebezpieczna gra Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 2Jeśli nie możesz znieść upału Wyspa złamanych serc, sezon 3, odcinek 1Każdy ma swój typ