W imię sprawiedliwości

Nie wystarczy, że policja złapie zabójcę. Sprawiedliwości staje się zadość dopiero wtedy, kiedy sąd wymierzy odpowiedni wyrok. Osiągnięcie tego celu wymaga bliskiej współpracy detektywów i prawników.

W imię sprawiedliwości - o programie

Doświadczona amerykańska prokurator z Brooklynu, Anna-Sigga Nicolazzi przeanalizuje dla widzów wstrząsające zbrodnie i odsłoni kulisy prowadzonych spraw. W tej serii dowiemy się, dlaczego morderca pozbawił życia samotną matkę. Poznamy sekrety psychopaty terroryzującego lokalnych mieszkańców. Prześledzimy śledztwo w sprawie zabójstwa starszego małżeństwa, zamordowanego we własnym łóżku. Nicolazzi porozmawia z bliskimi ofiar i policjantami, których połączył wspólny cel - postawienie sprawcy przed sądem.

W imię sprawiedliwości - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD Player.pl.

W imię sprawiedliwości, sezon 4, odcinek 8Perfidny spisek W imię sprawiedliwości, sezon 4, odcinek 7Zabójstwo bez ciała W imię sprawiedliwości, sezon 4, odcinek 6Kiedy zaufanie staje się śmiertelne W imię sprawiedliwości, sezon 4, odcinek 5Utrata niewinności W imię sprawiedliwości, sezon 4, odcinek 4Życie jest polem bitwy W imię sprawiedliwości, sezon 4, odcinek 3Klątwa pokoleniowa W imię sprawiedliwości, sezon 4, odcinek 2Panika w Parkway W imię sprawiedliwości, sezon 4, odcinek 1Ostatnie uderzenie serca W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 10Z miłości do pieniędzy W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 9Rana nigdy się nie zagoi W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 8Okropny i okrutny W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 7Zaatakowana sprawiedliwość W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 6Śmiertelny błąd W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 5Rodzina pod ostrzałem W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 4Zrujnowany rodzinny dom W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 3Sto mil dalej W imię sprawiedliwości, sezon 3, odcinek 1Więcej niż satanista W imię sprawiedliwości, sezon 1, odcinek 6 W imię sprawiedliwości, sezon 1, odcinek 5 W imię sprawiedliwości, sezon 1, odcinek 4 W imię sprawiedliwości, sezon 1, odcinek 3 W imię sprawiedliwości, sezon 1, odcinek 2 W imię sprawiedliwości, sezon 1, odcinek 1