Dowody z miejsca zbrodni

Śledcza Alina Burroughs analizuje sprawy dotyczące morderstw z pierwszych stron gazet. Poznaje taktykę oskarżycieli i obrońców, aby wyeksponować dowody, które przemawiają na ich korzyść. Alina wie, że to nie przywróci ofiarom życia, ale może sprawić, że wrócą do domu.

Dowody z miejsca zbrodni - o programie

Specjalistka w zakresie kryminalistyki - Alina Burroughs, wkracza w najbardziej skomplikowane sprawy o morderstwo z pierwszych stron gazet. Podążając za dowodami, Alina odkrywa zawiłości związane z każdym przedmiotem, tłumaczy każde odkrycie i porusza się po taktykach stosowanych przez prokuraturę i obronę, aby uwypuklić dowody, które przemawiają za ich sprawą. Jako doświadczony oficer śledczy, Alina wie, że dowody nie przywrócą ofiarom życia. Ale mogą je sprowadzić do domu.

Dowody z miejsca zbrodni - gdzie oglądać?

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

 Dowody z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 8Mordercy zostawiają ślady Dowody z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 7Mordercy zostawiają ślady Dowody z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 6Dowody, którym można zaufać Dowody z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 5Waśń w ogniu Dowody z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 4Sprawiedliwość dla Jane Dowody z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 3Znamię mordercy Dowody z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 2Wątki dowodowe Dowody z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 1Cztery morderstwa i wyrok śmierci Dowody z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 6Czynienie dobra przez Richarda Dowody z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 4Rozwiązanie sprawy Briana Dowody z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 2Przemawiając w imieniu Stacie Dowody z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 2Przemawiając w imieniu Stacie Dowody z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 1Moje poszukiwania Caylee Anthony Dowody z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 1Moje poszukiwania Caylee Anthony