Zaginiona Andrea Knabel

Zagadkowe zniknięcie samotnej matki odkrywa nowe informacje dotyczące jej ostatnich kilku miesięcy życia. Powoduje to, że bliscy kobiety muszą przemyśleć wszystko, co myśleli, że o niej wiedzą. Choć często pomagała potrzebującym, ktoś podejrzewa, że to ona sama od początku potrzebowała ratunku.

Zaginiona Andrea Knabel - o programie

Gdy zaginęła samotna matka Andrea Knabel, poszukiwanie faktów dotyczących kobiety przynosi jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi. Gdy sprawą zaczyna zajmować się ktoś z zewnątrz, na światło wychodzą szokujące informacje na temat jej życia w miesiącach poprzedzających zaginięcie. Zmusza to bliskich Andrei do przemyślenia wszystkiego na nowo. Była kobietą, która pomagała potrzebującym, poświęcając swój wolny czas na poszukiwanie zaginionych ludzi wraz z lojalną grupą przyjaciół. Być może to właśnie ona przez cały czas potrzebowała ratunku.

Zaginiona Andrea Knabel - gdzie oglądać?

Odcinki są dostępne online na platformie VOD player.pl

Zaginiona Andrea Knabel, sezon 1, odcinek 4 Zaginiona Andrea Knabel, sezon 1, odcinek 3 Zaginiona Andrea Knabel, sezon 1, odcinek 2 Zaginiona Andrea Knabel, sezon 1, odcinek 1