Vardy vs Rooney: starcie futbolowych żon

Rebekah Vardy pozwała żonę piłkarza Coleen Rooney o zniesławienie. Jeden film z dostępem do Rebekah i jej zespołu prawnego opowiada jej stronę historii. Drugi przedstawia punkt widzenia Coleen i to, jak wygrała sprawę.

Vardy vs Rooney: starcie futbolowych żon - o programie

Bitwa w londyńskim High Court tego lata porwała cały naród. Rebekah Vardy i Coleen Rooney,  żony najlepszych piłkarzy, trafiły na pierwsze strony gazet na całym świecie, co zostało nazwane Procesem Wagathy Christie. Coleen oskarżyła Rebekah o przecieki do prasy na jej temat, Rebekah zaprzeczyła i pozwała ją o zniesławienie. Teraz Vardy i jej prawnik po raz pierwszy opowiadają pełną historię tej sprawy. Korzystając ze szczerych zeznań, ekspertów, prywatnych postów na Instagramie i ognistych wiadomości WhatsApp, ta dwuczęściowa seria bada sprawę zarówno z perspektywy Vardy, jak i Rooney, pytając: Kto ma rację? Kto się myli? Odcinek 1 opowiada historię Rebekah, ujawniając trolling, który skłonił ją do wniesienia sprawy o zniesławienie i dlaczego utrzymuje swoją niewinność. Odcinek 2 jest z perspektywy Coleen, która wyjaśnia, jak odkryła swojego "kapusia", a następnie broniła się, co zakończyło się werdyktem, który ją uniewinnił.

Vardy vs Rooney: starcie futbolowych żon - gdzie oglądać?

Program dostępny na platformie VOD player.pl

Vardy vs Rooney: starcie futbolowych żon, sezon 1, odcinek 2Historia Coleen Vardy vs Rooney: starcie futbolowych żon, sezon 1, odcinek 1Historia Rebeki