Skórze na ratunek

Emma Craythorne, dermatolog i chirurg, wraz z zespołem specjalistów spotyka się z ludźmi, którzy cierpią na dziwne, niecodzienne, czasami przewlekłe i uciążliwe schorzenia skórne.

Skórze na ratunek - o czym jest program

W klinice przy Harley Street w Londynie lekarze usuwają guzy, narośle, cysty i tłuszczaki oraz przeprowadzają nowatorskie i skomplikowane zabiegi. Dzięki temu ich pacjenci otrzymują nowe życie. Walcząca z egzemą Louise potrzebuje szczególnej pomocy. Cysty, wągry i trądzik na plecach niszczą życie 43-letniemu Scottowi.

Skórze na ratunek - o czym jest program

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Skórze na ratunek, sezon 3, odcinek 4 Skórze na ratunek, sezon 3, odcinek 3 Skórze na ratunek, sezon 3, odcinek 2 Skórze na ratunek, sezon 3, odcinek 1 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 12 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 11 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 10 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 9 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 8 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 7 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 6 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 5 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 4 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 3 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 2 Skórze na ratunek, sezon 2, odcinek 1 Skórze na ratunek, sezon 1, odcinek 8 Skórze na ratunek, sezon 1, odcinek 7 Skórze na ratunek, sezon 1, odcinek 6 Skórze na ratunek, sezon 1, odcinek 5 Skórze na ratunek, sezon 1, odcinek 4 Skórze na ratunek, sezon 1, odcinek 3 Skórze na ratunek, sezon 1, odcinek 2 Skórze na ratunek, sezon 1, odcinek 1