Z miłości do samochodów

Jest coś magicznego w spotkaniach z autami, które kochaliśmy. Samochody to nie tylko metalowe części, poskręcane na śruby –  auta, to świadkowie naszej wspólnej przeszłości. Każdy z nich zasługuje na wyjątkową historię do opowiedzenia. Z miłości do samochodów należy coś z tym zrobić.

For the Love of Cars - opis programu

Phil Glenister i projektant samochodów Ant Anstead zdobywają stare i niezwykle rzadkie egzemplarze samochodów, aby je wyremontować i przywrócić im dawny blask. Zaniedbane auta znajdują w stodołach lub garażach, a następnie Ant poddaje je całkowitej metamorfozie. W tej serii czeka ich najtrudniejsze wyzwanie w karierze: renowacja wspaniałego Astona Martina! Przed nimi również tajna misja przejęcia kultowego samochodu policyjnego Rover SD1.

Do warsztatu wjadą także: klasyk lat 80. Volkswagen Golf GTI, Fiat 500, Saab 96, Ford Transit i Volkswagen Garbus z 1958 roku. Następnie odnowione maszyny trafią na aukcję, gdzie okaże się, czy gra była warta świeczki.

For the Love of Cars - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu zobaczysz na platformie VOD player.pl.

Z miłości do samochodów, sezon 2, odcinek 8Wspomnienia z aukcji Z miłości do samochodów, sezon 2, odcinek 7Kultowy Volkswagen! Z miłości do samochodów, sezon 2, odcinek 6Rdza pożera Transita Z miłości do samochodów, sezon 2, odcinek 5Szwedzka motoryzacja w natarciu! Z miłości do samochodów, sezon 2, odcinek 4\"Pięćsetka\" z pordzewiałą podłogą Z miłości do samochodów, sezon 2, odcinek 3Rajdowy Golf GTI! Z miłości do samochodów, sezon 2, odcinek 2Policyjny Rover SD1 Z miłości do samochodów, sezon 2, odcinek 1DBS godny samego Jamesa Bonda! Z miłości do samochodów, sezon 1, odcinek 7Aukcja! Z miłości do samochodów, sezon 1, odcinek 6DeLorean DMC-12 Z miłości do samochodów, sezon 1, odcinek 5MGTC Z miłości do samochodów, sezon 1, odcinek 4The Mini Cooper MK1 Z miłości do samochodów, sezon 1, odcinek 3The Triumph Stag Z miłości do samochodów, sezon 1, odcinek 2The Land Rover Series 1 Z miłości do samochodów, sezon 1, odcinek 1Ford Escort Mexico Mk1