Jared z Subwaya: polowanie na potwora

Jared Fogle jest ikoną popkultury i inspiracją dla milionów Amerykanów - ale za jego miłą, publiczną postacią czai się potwór. Oto nieopowiedziana historia o tym, jak oszukał Amerykę i jak został postawiony przed sądem.

Jared z Subwaya: polowanie na potwora - o programie

Trzyczęściowa seria śledzi nagły wzrost i spektakularny upadek prezentera kanapek Subway Jareda Fogle'a, znanego na całym świecie jako The Subway Guy. W latach 2000-tych The Subway Guy był jedną z najbardziej znanych twarzy w Ameryce, prawdziwą ikoną popkultury. Wystąpił w ponad 300 reklamach Subwaya, pojawia się w programach typu talk show, pojawia się w hollywoodzkich filmach i podróżował po kraju promując zdrowe odżywianie - jego niesamowita historia utraty wagi była inspiracją dla milionów ludzi. Największą życiową pasją Jareda było edukowanie dzieci na temat problemu otyłości. Ale za jego czarującą i sympatyczną publiczną postacią czai się potwór. To mroczna, nieopowiedziana historia o tym, jak The Subway Guy został zdemaskowany jako seksualny drapieżnik. Jest opowiedziana przez odważne osoby, które przeżyły jego wykorzystanie, oraz dziennikarza działającego pod przykrywką, który spędził lata na śledztwie i gromadzeniu nagranych na taśmach audio dowodów dla FBI.

Jared z Subwaya: polowanie na potwora - gdzie oglądać?

Program jest dostępny w serwisie VOD player.pl

Jared z Subwaya: polowanie na potwora, sezon 1, odcinek 3 Jared z Subwaya: polowanie na potwora, sezon 1, odcinek 2 Jared z Subwaya: polowanie na potwora, sezon 1, odcinek 1