Nawiedzona Szkocja

Medium Chris Fleming i Gail Porter prowadzą zespół ekspertów zajmujących się zjawiskami paranormalnymi, który bada mrożące krew w żyłach zbrodnie, zjawiska nadprzyrodzone i przerażające historie w nawiedzonych miejscach Szkocji.

Nawiedzona Szkocja - o programie

Znane amerykańskie medium Chris Fleming i jego partnerka, Gail Porter ze Szkocji, prowadzą zespół ekspertów zajmujących się zjawiskami paranormalnymi, który bada mrożące krew w żyłach zbrodnie, zjawiska nadprzyrodzone i przerażające historie w jednym z najbardziej nawiedzonych krajów na ziemi: Szkocji. W dzień i w nocy muszą odkrywać niektóre z najstraszniejszych miejsc tego starożytnego kraju. Dzięki wyłącznemu dostępowi do miejsc, do których ekipa filmowa nigdy wcześniej nie wpuszczała, spróbują nawiązać kontakt z duchami, aby wyjaśnić paranormalne tajemnice, które od wieków nawiedzają najbardziej charakterystyczne zabytki Szkocji. Wyposażeni w najnowszą specjalistyczną technologię paranormalną, staną twarzą w twarz z dawno zmarłymi torturowanymi duszami, które wciąż nękają żywych i dowiedzą się, dlaczego?

Nawiedzona Szkocja - gdzie oglądać?

Program jest dostępny w serwisie VOD player.pl

Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 10Verdant Works w Dundee Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 9Zamek Menzies Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 8Zamek Comlongon Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 7Masakra w Glencoe Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 6Krypty Edynburga Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 5Pałac i miasto Culross Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 4Teatr Tron Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 3Więzienie w Stirling Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 2Dom Bannockburnów Nawiedzona Szkocja, sezon 1, odcinek 1Zamek Brodick — wyspa Arran