Kolekcjomania

Gromadzenie: Buried Alive przygląda się ekstremalnym zbieraczom od wewnątrz i psychologii stojącej za ich przymusem gromadzenia i przechowywania dużych ilości nieistotnych rzeczy.

Kolekcjomania - o programie

Program przygląda się ekstremalnym zbieraczom od wewnątrz i psychologii stojącej za ich przymusem gromadzenia i przechowywania dużych ilości nieistotnych rzeczy. Każdy odcinek opowiada historie dwóch zbieraczy zmagających się z zachowaniem, które sprawiło, że codzienna egzystencja stała się dla nich i ich bliskich nie do zniesienia. Z pomocą doświadczonych terapeutów i organizatorów zbieracze będą próbować odblokować klucz do swoich obsesji w nadziei na odzyskanie życia.

Kolekcjomania - gdzie oglądać?

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

Kolekcjomania, sezon 3, odcinek 5Było mi niedobrze Kolekcjomania, sezon 3, odcinek 4Okropny widok Kolekcjomania, sezon 3, odcinek 3To nie jest bezpieczne miejsce Kolekcjomania, sezon 3, odcinek 2Wszędzie są myszy Kolekcjomania, sezon 3, odcinek 1Przetrwanie na śmietniku Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 18To pole bitwy! Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 17Jak pies w kojcu Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 16To jest poza kontrolą Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 15Mój największy wstyd Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 14Przytłaczająca sterta śmieci Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 13Chce mi się przeklinać Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 12O mój Boże! Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 11Lepiej załatw śmietnik Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 10Daleki od normalności Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 9To tutaj śpisz? Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 8Bałagan, który zrobiłam Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 7Najstraszniejsze miejsce na Ziemi Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 6Jak się stąd wydostać Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 5Walka z chaosem Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 4Wszystko jest śmieciem Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 3Więzienie śmieci Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 2Okradanie dzieci Kolekcjomania, sezon 2, odcinek 1Bezdomny z domem