Auto-reaktywacja

W każdym odcinku "Auto-reaktywacji" mistrz motoryzacji Richard Rawlings i cudowny mechanik Aaron Kaufmann przeszukują odległe zakątki Teksasu i okolicznych stanów w poszukiwaniu zapomnianych i porzuconych klasycznych samochodów do kupienia i odrestaurowania w ich garażu Gas Monkey w Dallas w Teksasie. Poznają lokalne zwyczaje i postacie - to całkowicie amerykańska, pełna gazu podróż z odpowiednim nastawieniem. Ostatecznie Richard i Aaron będą pracować dni i noce, aby dokończyć swoje samochody i wystawić je na aukcję. Ale czy ich krew, pot i piwo przełożą się na zimną, twardą gotówkę?

"Auto-reaktywacja" - o programie

Już w latach pięćdziesiątych Ameryka była cmentarzem klasycznych samochodów. W całym kraju można znaleźć zabytkowe pojazdy rdzewiejące na zarośniętych polach, opuszczonych parkingach i zatęchłych garażach. Od Chevy z '57 do Trans Amsów z '73 roku, maszyny krzyczą o przywrócenie ich do życia. Dla większości to tylko zardzewiałe wiadra, ale dla Rawlingsa i jego załogi to kopalnia złota czekająca na odkrycie. W rzeczywistości to ich specjalność: zamieniają rdzę w złoto.

W każdym odcinku Richard i Aaron podróżują bocznymi drogami, przeszukując stodoły i otwarte pola, aby odnowić jakieś rzadkie cacko. W garażu zawsze mają co najmniej jeden duży projekt - to ich zabezpieczenie finansowe. Wybór odpowiedniego samochodu to podstawa. Richard to człowiek z okiem, dar widzenia tego rzadkiego znaleziska; podczas gdy Aaron jest głównym mechanikiem, który decyduje, czy te relikty są już zbyt stare, czy też stanowią idealną podstawę do remontu w Gas Monkey Garage. Kiedy Richard ustala dobrą cenę, wraca do garażu, aby opracować plan projektu i rozpocząć poważną rozbiórkę.

Następnie zaczyna się główna praca. Zawsze trwa wyścig, aby ukończyć remonty samochodów: czas to pieniądz, a im szybciej kończą swoje samochody, tym szybciej mogą dostać się na aukcję. Ale w ich szalonym harmonogramie zawsze znajdzie się trochę zabawy i bez względu na to, jak szalony będzie ich dzień, możesz założyć się, że zobaczysz bączki na podjeździe lub jazdę próbną świetnego samochodu. W międzyczasie Richard zawsze szuka szybkiego zarobku - samochodu, którego ktoś nie docenił i który przy odrobinie pracy może obrócić dwukrotnie więcej. Ale bez względu na wszystko - czy to główny projekt tygodnia, czy szybki zarobek - chłopcy zawsze dbają o to, by te samochody były prędkie i głośne.

"Auto-reaktywacja" - gdzie oglądać?

Program obejrzysz na platformie VOD Player.pl.

Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 28Ford Galaxie, część 1/Konkurs bikini Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 27Ferrari, część 2/REO 1917 Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 26Ferrari, część 1 / Autokar Dead Head Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 25Ciężarówka Dodge, część 2/Oldsmobile Delta Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 24Ciężarówka Dodge, część 1 / Mustang '65 Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 23Pontiac Bonneville Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 22Pokaz klipów Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 21Dziki ford i szybkie ferrari Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 20Zawody kwalifikacyjne Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 19Chevrolet Corvette Stingray Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 18Ford Bronco, część 2 Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 17Ford Bronco, część 1 Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 16Zgnieciony mustang Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 15Bardzo daleko Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 14Chevrolet Apache/Nowe choppery, część 2 Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 13Chevrolet Apache/Motocykl wyścigowy, część 1 Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 12Fast & Furious Fairmont Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 11Swięty Graal Hot Rodów Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 10Jedyny w swoim rodzaju Woodill Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 9Wspaniała Impala Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 8Zdezelowany Rambler Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 7’48 Chevy Fleetmaster Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 6Ford Frankensteina Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 5Niskopodłogowy Lincoln Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 4Podwójny kłopot Galaxie Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 3Monkey Business Dragster Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 2Świetni Australijczycy i staruszkowie Auto-reaktywacja, sezon 1, odcinek 1Szalony model