Auto-reaktywacja

W każdym odcinku "Auto-reaktywacji" mistrz motoryzacji Richard Rawlings i cudowny mechanik Aaron Kaufmann przeszukują odległe zakątki Teksasu i okolicznych stanów w poszukiwaniu zapomnianych i porzuconych klasycznych samochodów do kupienia i odrestaurowania w ich garażu Gas Monkey w Dallas w Teksasie. Poznają lokalne zwyczaje i postacie - to całkowicie amerykańska, pełna gazu podróż z odpowiednim nastawieniem. Ostatecznie Richard i Aaron będą pracować dni i noce, aby dokończyć swoje samochody i wystawić je na aukcję. Ale czy ich krew, pot i piwo przełożą się na zimną, twardą gotówkę?

"Auto-reaktywacja" - o programie

Już w latach pięćdziesiątych Ameryka była cmentarzem klasycznych samochodów. W całym kraju można znaleźć zabytkowe pojazdy rdzewiejące na zarośniętych polach, opuszczonych parkingach i zatęchłych garażach. Od Chevy z '57 do Trans Amsów z '73 roku, maszyny krzyczą o przywrócenie ich do życia. Dla większości to tylko zardzewiałe wiadra, ale dla Rawlingsa i jego załogi to kopalnia złota czekająca na odkrycie. W rzeczywistości to ich specjalność: zamieniają rdzę w złoto.

W każdym odcinku Richard i Aaron podróżują bocznymi drogami, przeszukując stodoły i otwarte pola, aby odnowić jakieś rzadkie cacko. W garażu zawsze mają co najmniej jeden duży projekt - to ich zabezpieczenie finansowe. Wybór odpowiedniego samochodu to podstawa. Richard to człowiek z okiem, dar widzenia tego rzadkiego znaleziska; podczas gdy Aaron jest głównym mechanikiem, który decyduje, czy te relikty są już zbyt stare, czy też stanowią idealną podstawę do remontu w Gas Monkey Garage. Kiedy Richard ustala dobrą cenę, wraca do garażu, aby opracować plan projektu i rozpocząć poważną rozbiórkę.

Następnie zaczyna się główna praca. Zawsze trwa wyścig, aby ukończyć remonty samochodów: czas to pieniądz, a im szybciej kończą swoje samochody, tym szybciej mogą dostać się na aukcję. Ale w ich szalonym harmonogramie zawsze znajdzie się trochę zabawy i bez względu na to, jak szalony będzie ich dzień, możesz założyć się, że zobaczysz bączki na podjeździe lub jazdę próbną świetnego samochodu. W międzyczasie Richard zawsze szuka szybkiego zarobku - samochodu, którego ktoś nie docenił i który przy odrobinie pracy może obrócić dwukrotnie więcej. Ale bez względu na wszystko - czy to główny projekt tygodnia, czy szybki zarobek - chłopcy zawsze dbają o to, by te samochody były prędkie i głośne.

"Auto-reaktywacja" - gdzie oglądać?

Program obejrzysz na platformie VOD Player.pl.

Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 16 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 15 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 14 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 13 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 12 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 11 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 10 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 9 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 8 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 7 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 6 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 5 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 4 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 3 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 2 Auto-reaktywacja, sezon 6, odcinek 1 Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 12Ciężarówka w deszczu Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 11Wielki powrót Bassa Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 10Ford Galaxie — przewodnik Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 9Kłopoty z Fordem Galaxie Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 8Nowiutki, że aż błyszczy Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 7Ford F-100 z 1959 r. Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 6Więcej mocy Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 5Ach, ten Datsun Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 4Zły Brian Bass Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 3Bass dobry na wszystko Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 2Aż się prosiłeś Auto-reaktywacja, sezon 5, odcinek 1Furgonetka na powitanie nowej ery