Gdy jeden mąż to za mało

Poliandryczne rodziny mierzą się ze wzlotami i upadkami swoich związków, starając się wprowadzić do swojego życia nowych braci-mężów.

Gdy jeden mąż to za mało - o programie

Reality show śledzi życie czterech rodzin prowadzących poliandryczne związki. Młoda para, Mike i Elisa, zmaga się z problemami związanymi z wprowadzeniem drugiego męża do swojego związku oraz dezaprobatą ze strony matki Mike'a. Kenya i jej dwóch mężów, Carl i Tiger, mają dość, gdy jedno z nich staje się zazdrosne, zmuszając Kenyę do podjęcia ważnych decyzji dotyczących przyszłości związku. Kim i Dustin wraz z nowym bratem-mężem, Vinsonem, starają się znaleźć odpowiednią równowagę.

Gdy jeden mąż to za mało - gdzie oglądać?

Program jest dostępny w serwisie VOD player.pl

Gdy jeden mąż to za mało, sezon 1, odcinek 6Dwóch ojców Gdy jeden mąż to za mało, sezon 1, odcinek 5Rodzice nie rozumieją Gdy jeden mąż to za mało, sezon 1, odcinek 4Witamy w Bractwie Gdy jeden mąż to za mało, sezon 1, odcinek 3Dwóch mężczyzn i dziecko Gdy jeden mąż to za mało, sezon 1, odcinek 2Trzech to już dużo, ale czterech... Gdy jeden mąż to za mało, sezon 1, odcinek 1Deszcz mężczyzn