Śmierć Diany: dwa śledztwa

Dokument zagłębia się w prawdy, kłamstwa i spiski dotyczące tragicznej śmierci księżnej Diany w 1997 roku. Wszystko dzięki bezprecedensowemu dostępowi do akt brytyjskiej i francuskiej policji.

Śmierć Diany: dwa śledztwa - o programie

Pytanie, jak naprawdę zginęła księżna Diana, prześladuje świat od czasu jej tragicznej śmierci w sierpniu 1997 roku. Czy był to wypadek, czy też została zamordowana? A jeśli to drugie - to dlaczego i przez kogo? Ojciec Dodiego Al Fayeda, Mohammed Al Fayed, był przekonany, że katastrofa była zamierzona - podobnie jak większość czytelników wiadomości na całym świecie. Skąd wzięły się twierdzenia, że brytyjski establishment zabił Dianę i jej kochanka Dodiego? Czy były to tylko wymysły zwolenników teorii spiskowych rozkwitających w szybko rosnących czatach internetowych - czy też coś w tym było? Czy to możliwe, że istnieje więcej niż jedna prawda?

Śmierć Diany: dwa śledztwa - gdzie oglądać?

Program dostępny jest na platformie VOD player.pl

Śmierć Diany: dwa śledztwa, sezon 1, odcinek 4Sprawa zamknięta Śmierć Diany: dwa śledztwa, sezon 1, odcinek 3Zaplanowane morderstwo? Śmierć Diany: dwa śledztwa, sezon 1, odcinek 2To nie był wypadek Śmierć Diany: dwa śledztwa, sezon 1, odcinek 1Wypadek