Telefon zza krat

To kultowe zdanie w każdym kryminale - kiedy podejrzany zostaje aresztowany, dostaje jeden telefon. Ten trzymający w napięciu serial o prawdziwych przestępstwach wykorzystuje rozmowy telefoniczne z więzienia do stworzenia narracji w śledztwach dotyczących morderstw owianych tajemnicą.

Telefon zza krat - o programie

To kultowa kwestia w każdym kryminale: kiedy podejrzany zostaje aresztowany, dostaje jeden telefon. W rzeczywistości, gdy dana osoba znajdzie się w systemie wymiaru sprawiedliwości, w oczekiwaniu na proces ma wiele okazji do wykonywania telefonów. Zdecydowana większość tych rozmów jest nagrywana. Przyznanie się do winy, groźba, przejęzyczenie, łapówka - wszystko to jest nagrywane i podejrzany o tym wie. Ale to nie zawsze powstrzymuje go od mówienia. W książce Calls From the Inside wykorzystano rozmowy telefoniczne z więzienia do stworzenia narracji w śledztwach dotyczących morderstw owianych tajemnicą.

Telefon zza krat - gdzie obejrzeć?

Program "Telefon zza krat" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

 

Telefon zza krat, sezon 2, odcinek 10 Telefon zza krat, sezon 2, odcinek 9 Telefon zza krat, sezon 2, odcinek 8Śmierć przez Prima Donnę Telefon zza krat, sezon 2, odcinek 7Powiązania z morderstwem Telefon zza krat, sezon 2, odcinek 6Tożsamość zabójcy Telefon zza krat, sezon 2, odcinek 2Zabicie konkurencji Telefon zza krat, sezon 2, odcinek 1Mordercza manipulacja Telefon zza krat, sezon 1, odcinek 2Zabójcza sieć zazdrości Telefon zza krat, sezon 1, odcinek 1Kłopotliwy romans