Najgroźniejsza sekta Ameryki

Briell, 65. żona proroka Warrena Jeffsa, opisuje szczegółowo swój czas życia - i przetrwania - w Fundamentalistycznym Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (FLDS). Historia Briell odsłania najmroczniejsze sekrety kultu poligamistów.

Najgroźniejsza sekta Ameryki - o programie

Briell urodziła się w Kościele FLDS, społeczności poligamistów. W wieku 18 lat została zmuszona do wyprowadzenia się z miasteczka Short Creek należącego do Kościoła FLDS, aby zostać żoną przywódcy Kościoła i znanego pedofila Warrena Jeffsa, stając się jego 65. żoną. Briell opowiada o swojej podróży, podczas której była maltretowana psychicznie, uwięziona fizycznie i była świadkiem, jak Warren żerował na swoich nieletnich narzeczonych. W miarę jak historia Briell się rozwija, rozwija się też historia Warrena, którego kłopoty prawne urosły do rangi wydarzenia krajowego, stawiając przeciwko sobie kościół i osoby z zewnątrz w Short Creek. Teraz Briell i byli członkowie FLDS walczą o lepszą przyszłość dla swoich rodzin i sąsiadów. Po latach znęcania się nad swoimi ludźmi i znęcania się nad nią, Briell jest gotowa wyjawić światu najgorsze sekrety sekty FLDS.

Najgroźniejsza sekta Ameryki - gdzie oglądać?

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

Najgroźniejsza sekta Ameryki, sezon 1, odcinek 3Ucieczka Najgroźniejsza sekta Ameryki, sezon 1, odcinek 2Pokuta krwi Najgroźniejsza sekta Ameryki, sezon 1, odcinek 165. żona