Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka

Rozwój dwudziestodwuletniej Shauny Rae został zahamowany po walce z rakiem mózgu. Od randek po prowadzenie samochodu, Shauna stara się być niezależna jak dorosła osoba, choć jest uwięziona w ciele ośmiolatki.

Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka - o programie

Program śledzi niezwykłe życie 22-letniej Shauny Rae, której wzrost został zahamowany w wyniku walki z rakiem mózgu. W tym sezonie Shauna dąży do niezależności, nawet jeśli jej rodzina jest temu przeciwna. Pragnie znaleźć miłość i stosuje nietypową metodę randkowania w nadziei, że spotka kogoś, kto zaakceptuje ją taką, jaką naprawdę jest.

Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka - gdzie oglądać?

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 10Powinnam zostać czy odejść? Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 9Shauna siada za kółkiem Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 8Coś się szykuje... Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 7Moja wielka grecka impreza Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 6Podejrzana randka Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 5Shauna w dużym mieście Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 4Tajemniczy męczyzna Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 3Dziewczyna z kolczykiem Daith Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 2Mogę mieć dzieci? Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 2, odcinek 1Na gorącym krześle Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 1, odcinek 6Rośnięcie, gdy nie możesz rosnąć Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 1, odcinek 5Cranky w klubie Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 1, odcinek 4Zejście z wysokiego konia Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 1, odcinek 3Miłość od pierwszej wysokości Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 1, odcinek 2Dziewczyna z wytatuowanymi wiśniami Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka, sezon 1, odcinek 1Uwięziona w ciele dziecka