Człowiek kontra niedźwiedź

Najlepsi amerykańscy sportowcy rywalizują z potężnymi niedźwiedziami grizli w serii wyzwań wymagających siły, szybkości i zręczności.

Człowiek kontra niedźwiedź - opis programu

Jest jedno zwierzę, które może rywalizować z człowiekiem o pozycję dominującego drapieżnika: niedźwiedź. Teraz ludzie wkroczą na terytorium niedźwiedzi grizli na zboczach Bear Mountain w amerykańskim stanie Utah, aby zmierzyć się z tymi potężnymi zwierzętami w wyjątkowej rywalizacji.

Człowiek kontra niedźwiedź - odcinki

W każdym odcinku najlepsi sportowcy Ameryki będą brali udział w kolejnych wyzwaniach, mających sprawdzić granice ludzkiej siły, szybkości, zwinności i wytrzymałości — i porównać je z pierwotnym instynktem i siłą niedźwiedzia. Kto wygra tę ostateczną walkę o dominację, dowodząc nadludzkiej odwagi i siły w niezwykłym pojedynku człowieka z niedźwiedziem?

Człowiek kontra niedźwiedź - gdzie obejrzeć?

Program dostępny jest online na platformie VOD player.pl.

Człowiek kontra niedźwiedź, sezon 1, odcinek 8 Człowiek kontra niedźwiedź, sezon 1, odcinek 7 Człowiek kontra niedźwiedź, sezon 1, odcinek 6 Człowiek kontra niedźwiedź, sezon 1, odcinek 5 Człowiek kontra niedźwiedź, sezon 1, odcinek 4 Człowiek kontra niedźwiedź, sezon 1, odcinek 3 Człowiek kontra niedźwiedź, sezon 1, odcinek 2 Człowiek kontra niedźwiedź, sezon 1, odcinek 1