Dr Pryszczylla: wirtualnie

Znana dermatolożka Sandra Lee, znana jako dr. Pryszczyllą, przyjmuje pacjentów z rozmaitymi dolegliwościami skóry. Nigdy nie wie, kto pojawi się w jej gabinecie i z jakim problemem, będzie musiała sobie poradzić wirtualnie.

Dr. Pryszczylla: wirtualnie - opis programu

Dr Sandra Lee jest najsłynniejszym lekarzem dermatologiem w Stanach ZjednoczonycH. Największy rozgłos zyskała dzięki własnemu kanałowi, na którym zamieszczała filmiki pokazujące jak przeprowadza tysiące zabiegów medycznych. Dermatologię praktykuje od 15 lat i specjalizuje się w diagnozowaniu oraz usuwaniu tajemniczych guzów i torbieli, które nieoczekiwanie pojawiają się na skórze pacjentów. Pomaga ludziom wrócić do normalności i pozbyć się uciążliwych wad. Niezależnie od tego czy problem jest prosty, czy skomplikowany, dr Lee poddaje schorzenie szczegółowej analizie i pomaga je wyleczyć.

Dr. Pryszczylla: wirtualnie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1 Dr Pryszczylla: wirtualnie, sezon 1