Undressed Polska: Randka w łóżku

Czy spełniona zawodowo kobieta będzie w stanie rozebrać się do bielizny na pierwszej randce? Jakiej partnerki może poszukiwać wdowiec samotnie wychowujący troje dzieci? Dlaczego szalona flirciara myśli, że jest w stanie zakochać się w mężczyźnie w 30 minut?

„Undressed Polska: Randka w łóżku” - o czym jest program?

Poznaj historie Polaków, którzy mimo odmiennych motywacji mają jeden wspólny cel – znaleźć miłość. Nadchodzi prawdziwa rewolucja w randkowaniu! Samotni Polacy przełamują utarte schematy, jakie dotychczas obowiązywały przy poszukiwaniu idealnej partnerki czy partnera.

Na pierwszą randkę idą do… łóżka. W intymnej atmosferze, w zaciemnionym pomieszczeniu, z wielkim ekranem w tle, spotka się dwoje singli. „Rozbierzcie się” i „wejdźcie do łóżka” to z pozoru proste komunikaty, od jakich rozpocznie się ich randka. Jak się zachowają w tej niezwykłej sytuacji? Czy znajdą sposoby, aby przezwyciężyć wstyd i otworzyć się na zupełnie obcą osobę? Wspólnie spędzone pół godziny będzie: intensywne, namiętne, zaskakujące.

„Undressed Polska: Randka w łóżku” - gdzie oglądać?

Program „Undressed Polska: Randka w łóżku” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 12 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 11 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 10 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 9 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 8 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 7 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 6 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 5 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 4 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 3 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 2 Undressed Polska: Randka w łóżku, sezon 1, odcinek 1