Pasja na Krawędzi

1 wyjątkowy prowadzący, 14 znanych Gości i ponad 3000 koni mechanicznych – to wszystko, czego można się spodziewać w najnowszym sezonie Pasji na Krawędzi na platformie Player.pl. Prowadzącym program jest Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi stopą. Jest on licencjonowanym drifterem, artystą i ogromnym entuzjastą motoryzacji, który uwielbia wszystko, co ma silnik i cztery koła.

Pasja na Krawędzi - o programie

W programie Bartosz przetestuje najnowsze i najciekawsze modele renomowanych marek samochodów. W tym sezonie Pasji na Krawędzi zobaczymy całościowy przekrój motoryzacji – począwszy od ekskluzywnych samochodów sportowych, poprzez elektryczne SUV-y, a na terenowych pick-upach kończąc. Drifter sprawdzi możliwości testowanych aut w każdych warunkach – w mieście, na torach wyścigowych i błotnistych ścieżkach offroadowych.

Dodatkowo, w każdym odcinku na prawy fotel testowanego samochodu Bartosz zaprosi innego Gościa, z którym porozmawia o jego życiu, pasji i osiąganych sukcesach. Wśród zaproszonych osób znalazły się gwiazdy Internetu, sportowcy, a także osobistości ze świata mediów. Każdy Gość będzie musiał zmierzyć się gradem pytań zadawanych przez driftera.

Pasja na Krawędzi - gdzie oglądać

Program obejrzysz na platformie VOD - player.pl

Pasja na Krawędzi, odcinek 10Sebastian Luty Pasja na Krawędzi, odcinek 9Mateusz Gessler / Audi RS7 Pasja na Krawędzi, odcinek 8Marta Gajewska / Mercedes EQC Pasja na Krawędzi, odcinek 7Jakub Przygoński / Toyota Hilux Dakar Pasja na Krawędzi, odcinek 6Gabi Drzewiecka / Volkswagen T-Roc R Pasja na Krawędzi, odcinek 5Sylwia Bomba / Ford Ranger Raptor Pasja na Krawędzi, odcinek 4Blondino Latino, Michał Gała, Patryk Woźniak, Kinga Kostrzewa, Weronika \"Wero\" Piątek / Cupra Ateca Pasja na Krawędzi, odcinek 3Karolina Kowalkiewicz / Hyundai KONA EV Pasja na Krawędzi, odcinek 2Radosław Majdan / Toyota GR Supra Pasja na Krawędzi, odcinek 1Budda / Porsche 911