Nałogowe panny młode

Czasami powiedzenie "tak" może stać się uzależnieniem. Zobacz losy czterech fascynujących kobiet, które łącznie były przy ołtarzu 20 razy! Wszystkie są w nowych związkach i przygotowują się do by ponownie stanąć przy ślubnym kobiercu, ale mężczyźni w ich życiu mogą nie być na to gotowi.

Nałogowe panny młode - o programie

Co się dzieje gdy ludzie, którzy nie mogą przestać brać kolejnych ślubów, próbują przejść do ołtarza po raz kolejny? Program TLC "Nałogowe panny młode" śledzi losy czterech powtórnych panien młodych z całego kraju, które są gotowe, by wziąć ślub po raz kolejny! Poznajcie Monette, Shae, Amy i Kecię, które dosłownie nie mogą przestać wychodzić za mąż. Każda z nich jest teraz w nowym związku i gotowa powiedzieć "tak", ale czy mężczyźni w ich życiu są na to gotowi?

Nałogowe panny młode - gdzie oglądać?

Program obejrzysz na platformie VOD player.pl

Nałogowe panny młode, sezon 1, odcinek 6Szczęśliwi na zawsze? Nałogowe panny młode, sezon 1, odcinek 5Odchodzę Nałogowe panny młode, sezon 1, odcinek 4Pytanie za milion dolarów Nałogowe panny młode, sezon 1, odcinek 3Złapał pietra Nałogowe panny młode, sezon 1, odcinek 2Tak, chcę i tak, on chce Nałogowe panny młode, sezon 1, odcinek 1Szczęśliwa dwunastka?