Morderstwo na bagnach

Bagna, zalewy i koryta rzek mogą być niespecjalnie interesującymi miejscami, ale kiedy wypływają z nich ciała, sprawy stają się wręcz tajemnicze. Program  dzięki stylowej narracji przeniesie widza do subkultury, która urzeka Amerykę.

Morderstwo na bagnach - opis programu

Mokradła południa USA kryją w sobie wiele tajemnic. Przestępcy sądzą, że trzęsawiska, rozległe bagna i opuszczone porty to miejsca, które nigdy nie zdradzą powierzonych im mrocznych sekretów. Dla morderców to miejsce zbrodni doskonałej. Dzięki staraniom stróżów prawa i policyjnych patologów mętne wody w wielu wypadkach i tak odsłaniają prawdę.

Morderstwo na bagnach - gdzie oglądać?

Program dostępny w serwisie VOD player.pl

Morderstwo na bagnach, sezon 5, odcinek 8Bez powrotu Morderstwo na bagnach, sezon 5, odcinek 7Co się stało w lesie? Morderstwo na bagnach, sezon 5, odcinek 6Sekretna randka Morderstwo na bagnach, sezon 5, odcinek 5Tajemnica Palm Beach Morderstwo na bagnach, sezon 5, odcinek 4Po złej stronie Morderstwo na bagnach, sezon 5, odcinek 3Obcy nocną porą Morderstwo na bagnach, sezon 5, odcinek 2Wypadek czy zbrodnia? Morderstwo na bagnach, sezon 5, odcinek 1Fatalne zauroczenie Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 10Oaza śmierci Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 9Co kryje prawda? Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 8Rzeka pełna kamieni Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 7Za głęboko Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 6Mroczne wody Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 5Ponure miejsce na śmierć Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 4Odcisk buta w błocie Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 3Rzeka spowita mgłą Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 2W wodach kanału Morderstwo na bagnach, sezon 4, odcinek 1Rzeczny potwór Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 10Diabeł z Georgii Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 9Morderstwo sanitariuszki Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 8Tragiczne zaginięcie Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 7Morderstwo nad brzegiem Missisipi Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 6Morderstwo nad rzeką Missouri Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 5Morderstwo w Ozarks Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 4Śmiertelny piątek Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 3Podróż w jedną stronę Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 2Morderstwo nad Hudson Morderstwo na bagnach, sezon 3, odcinek 1Dowody z bagien