Patchworkowa rodzina Shemwellów

Jak stworzyć kochającą się patchworkową rodzinę? Przed takim wyzwaniem stanęli wdowa z siódemką dzieci i wdowiec z czwórką, którzy postanowili się pobrać.

Patchworkowa rodzina Shemwellów - opis

Poznali się w Internecie i już wkrótce Spencer Shemwell wraz z czworgiem swoich pociech przeprowadził się z Wirginii do Utah z nadzieją, że w ramionach Erici Means znajdzie upragnioną miłość i szczęście, a dzieciom da prawdziwy dom. Po sześciu tygodniach randek para zdecydowała się na ślub. Teraz muszą znaleźć sposób, aby jedenastka ich wspólnych pociech stała się rodzeństwem. Dzieciaki są w różnym wieku, od trzech do dwunastu lat, więc na co dzień rodzice mają ręce pełne roboty. Czy Shemwellom uda się stworzyć jedną, wielką, wspierająca się, rodzinę?

Patchworkowa rodzina Shemwellów - gdzie oglądać?

Odcinki są dostępne online na platformie VOD player.pl

Patchworkowa rodzina Shemwellów, sezon 1, odcinek 6Jeszcze jedno dziecko? Patchworkowa rodzina Shemwellów, sezon 1, odcinek 5Spencer zostaje księżniczką Patchworkowa rodzina Shemwellów, sezon 1, odcinek 4Natura wzywa Patchworkowa rodzina Shemwellów, sezon 1, odcinek 3Zamiana dzieci Patchworkowa rodzina Shemwellów, sezon 1, odcinek 2Porozmawiajmy o seksie Patchworkowa rodzina Shemwellów, sezon 1, odcinek 1Jedna wielka rodzina