Perła Kataru – najbardziej luksusowa wyspa świata

Klejnotem w koronie Doha jest miasto w mieście, Perłowa Wyspa - ostateczna wizja międzynarodowego, kosmopolitycznego, luksusowego stylu życia w XXI wieku. Tutaj nie ma nic poza tym, co najlepsze.

Perła Kataru – najbardziej luksusowa wyspa świata - o czym jest program?

Zimą 2022 roku oczy całego świata zwróciły się w stronę Kataru, maleńkiego państwa narodowego na Półwyspie Arabskim i najmniejszego kraju, jaki kiedykolwiek był gospodarzem Mistrzostw Świata FIFA. Katar jest najbogatszym krajem na ziemi, a teraz eksploduje na arenie międzynarodowej, a jego stolica, ultranowoczesna Doha, dołącza do Beverly Hills, Monako i Dubaju jako jedno z najbardziej efektownych miejsc na świecie. Klejnotem w koronie Doha jest miasto w mieście, The Pearl Island - ostateczna wizja międzynarodowego, kosmopolitycznego, luksusowego stylu życia w XXI wieku. Tutaj nie ma nic poza tym, co najlepsze - w dążeniu do perfekcji nie ma kamienia na kamieniu. W palącym upale pustyni, słońce nieograniczonego bogactwa i nieskończonych ambicji oświetla wszystkich. To wyspa, która może konkurować z najbardziej luksusowymi miejscami na świecie. Oprócz ekskluzywnego dostępu do elity katarskiego społeczeństwa, film ten spotyka się z ludźmi za kulisami - pracownikami, pokojówkami, kelnerami, szefami kuchni, przedsiębiorcami, budowniczymi i inżynierami, którzy sprawiają, że wszystko działa i zapewnia niezakłócone luksusowe wrażenia wszystkim, którzy tu przyjeżdżają.

Perła Kataru – najbardziej luksusowa wyspa świata - gdzie oglądać?

Program objerzysz za darmo w serwisie VOD.pl

Perła Kataru – najbardziej luksusowa wyspa świata, sezon 1, odcinek 4 Perła Kataru – najbardziej luksusowa wyspa świata, sezon 1, odcinek 3 Perła Kataru – najbardziej luksusowa wyspa świata, sezon 1, odcinek 2 Perła Kataru – najbardziej luksusowa wyspa świata, sezon 1, odcinek 1