W pogoni za duchami

Dalen Spratt, Juwan Mass i Marcus Harvey zaglądają do świata zjawisk paranormalnych. Odwiedzają nawiedzone miejsca, pełne mrocznych sekretów.

o programie

Dalen Spratt, Juwan Mass i Marcus Harvey podkręcają naszą adrenalinę i strach, pojawiając się w kultowych paranormalnych miejscach. Znawcy nawiedzeń straszą zmarłych dziwacznymi eksperymentami, rzucając światło na najmroczniejsze zakątki naszej rzeczywistości. Poznają miejscowe legendy i opowieści, a swój strach przed nieznanym próbują pokonać wiedzą i poznaniem.

W pogoni za duchami - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "W pogoni za duchami" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

 

W pogoni za duchami, sezon 2, odcinek 8Horror huraganu w Teksasie W pogoni za duchami, sezon 2, odcinek 7Nawiedzone Wzgórza Waverly W pogoni za duchami, sezon 2, odcinek 6Pokaz filmów o północy W pogoni za duchami, sezon 2, odcinek 5Samotnie w psychiatryku W pogoni za duchami, sezon 2, odcinek 4Kłopoty przy pracy W pogoni za duchami, sezon 2, odcinek 3Koszmar rodziny Perronów W pogoni za duchami, sezon 2, odcinek 2Zajazd W pogoni za duchami, sezon 2, odcinek 1Trzon W pogoni za duchami, sezon 1, odcinek 8 W pogoni za duchami, sezon 1, odcinek 7 W pogoni za duchami, sezon 1, odcinek 6 W pogoni za duchami, sezon 1, odcinek 5 W pogoni za duchami, sezon 1, odcinek 4 W pogoni za duchami, sezon 1, odcinek 3 W pogoni za duchami, sezon 1, odcinek 2 W pogoni za duchami, sezon 1, odcinek 1