Miłość za granicą

Po nieudanej próbie znalezienia bratniej duszy w Stanach Zjednoczonych, Amerykanie podejmują poszukiwania za granicą w poszukiwaniu szansy na szczęście.

Miłość za granicą - o programie

Po nieudanej próbie znalezienia bratniej duszy w Stanach Zjednoczonych, Amerykanie podejmują poszukiwania za granicą w poszukiwaniu szansy na szczęście. Doświadczeni swatowie robią wszystko, aby połączyć tych pełnych nadziei romantyków z ich jedyną prawdziwą miłością.

Miłość za granicą - gdzie oglądać?

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

 

Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 13 Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 12Po prostu jestem przerażony Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 11Zabawa w parach Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 10Czy mam dla ciebie dopasowanie! Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 9Czemu miałbym nie chcieć być najlepszy? Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 8Nie spiesz się Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 7 Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 6Daj mi pierścionek! Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 5Przejrzyj książkę Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 4Złap mnie Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 3Znajdź mi znalezisko Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 2Znajdź mi parę Miłość za granicą, sezon 1, odcinek 1Swatka