Morderstwo w tropikach

Członkowie rodziny, przyjaciele i śledczy dzielą się relacjami z pierwszej ręki o tajemniczych zgonach brytyjskich obywateli za granicą.

Morderstwo w tropikach - o programie

Zagłębiając się zarówno w rozwiązane, jak i nierozwiązane sprawy, każdy odcinek opowiada historię innej ofiary, przedstawiając zwroty akcji w każdej rozdzierającej serce sprawie. Od Tajlandii po Jamajkę, od Sri Lanki po Seszele. Dzięki intymnym relacjom z pierwszej ręki od rodzin ofiar, dowiadujemy się o zmaganiach, trudnościach i frustracjach związanych z utratą ukochanej osoby wiele mil od domu oraz o walce o znalezienie odpowiedzi i uzyskanie sprawiedliwości.

Morderstwo w tropikach - gdzie oglądać?

Program dostępy jest na platofmie VOD player.pl

Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 9Indie: ciało na drzewie Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 8Tanzania: zestrzelony z nieba Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 7Grenada: ciało w walizce Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 6Egipt: terror w raju Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 5Seszele: ciało w parku Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 4Australia: morderstwo na moście Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 3Tajlandia: morderstwo na morzu Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 2Sri Lanka: śmierć na plaży Morderstwo w tropikach, sezon 1, odcinek 1Jamajka: zabójstwo w górach