Brudna robota: Ekipa w trasie

W oryginalnej "Brudnej robocie" Mike Rowe odwiedził 50 stanów i podjął się 300 różnych prac. Teraz on i wierna ekipa programu wyrusza w podróż po całym kraju, aby ponownie odwiedzić byłych pracowników i opowiedzieć nowe historie.

Brudna robota: Ekipa w trasie - o programie

„Brudna robota przebojem trafiła na antenę Discovery w 2004 roku i zmieniła moje życie na zawsze. To, co zaczęło się od prostego hołdu dla mojego dziadka, przekształciło się w czołowy program stacji i każdego dnia jestem zdumiony liczbą osób, które wciąż wracają do tego programu”- mówi Rowe.

„Osobiście brakowało mi poczucia wspólnej przygody bardziej niż czegokolwiek innego - przyjemności podróżowania ze zgraną ekipą, poznawania najlepszych ludzi, jakich można poznać i kręcenia we wszystkich 50 stanach. Wspominanie moich ulubionych momentów programu ze starą ekipą  było idealnym sposobem na spotkanie po latach, szczególnie w trudnym czasie dla nas wszystkich. Mam nadzieję, dla fanów oglądanie będzie równie przyjemne, jak dla nas kręcenie”.

Brudna robota: Ekipa w trasie - gdzie oglądać?

Program obejrzysz na platformie VOD Player.pl.

Brudna robota: Ekipa w trasie, sezon 1, odcinek 4Ekipa w trasie: Rozwiązywacze problemów Brudna robota: Ekipa w trasie, sezon 1, odcinek 3Ekipa w trasie: Brudne zwierzęta Brudna robota: Ekipa w trasie, sezon 1, odcinek 2Ekipa w trasie: Ciasne przestrzenie Brudna robota: Ekipa w trasie, sezon 1, odcinek 1Ekipa w trasie: Brudna infrastruktura