Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam

Wytrwanie 21 dni nago z partnerem jest trudne. Wytrwanie 21 dni bez partnera doprowadza do granic wytrzymałości nawet najbardziej zaprawionych w boju survivalistów na świecie.

Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam - o programie

Ośmiu zaprawionych w bojach survivalowców próbuje przetrwać 21 dni w dzikich miejscach na całym świecie - i to bez partnera. Ponieważ nie ma nikogo, na kogo wsparcie możnaby liczyć, ich sukces zależy wyłącznie od ich własnych zdolności i woli przetrwania.

Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam - o programie

Program dostępny jest w serwisie player.pl

Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam, sezon 1, odcinek 8Nigdy nie rezygnuj Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam, sezon 1, odcinek 7Przeżyję! Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam, sezon 1, odcinek 6Krawędź noża Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam, sezon 1, odcinek 5Łowca sumów Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam, sezon 1, odcinek 4Pasożyt pęcherza Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam, sezon 1, odcinek 3Długa droga powrotna Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam, sezon 1, odcinek 2Ryzykowna decyzja Nagi instynkt przetrwania: Przeżyj to sam, sezon 1, odcinek 1Przetrwanie w samotności