Nie do uwierzenia!

Choroby od wieków gnębią ludzkość i choć medycyna cały czas się rozwija w przewrotnym tempie, to cały czas są wśród nas ludzie, którym lekarze nie są w stanie pomóc. W tym programie widzowie poznają osoby, które zmagają się z najbardziej tajemniczymi schorzeniami.

Nie do uwierzenia! - opis programu

Program pokazuje przypadki osób, które zmagają się z niezwykłymi dolegliwościami. Ich historie pokazują jak wiele odwagi i niewiarygodny upór ma w sobie człowiek, by żyć normalnie.

W „Nie do uwierzenia!” poznamy mężczyznę, który urodził się „do góry nogami”. Po wielu latach zmagań i ciężkiego życia zostanie poddany operacji. Zobaczymy również dziewczynę, która musi żyć z wielkim guzem, pochłaniającym powoli jej twarz. Cierpiący na elefantiazę mężczyzna czeka na wyniki badań, których wynik zadecyduje o jego dalszym losie. Poznamy również mężczyznę, który cierpi na tajemniczą chorobę, nikomu dotąd nieznaną - nie wiadomo czy jest na świecie ktoś, kto zmaga się z tym samym problemem.

Czy istnieje szansa na to, by im pomóc? Dlaczego medycyna XXI wieku wciąż pozostaje bezradna w tak wielu przypadkach?

Nie do uwierzenia! - gdzie obejrzeć

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 20 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 19 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 18 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 17 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 16 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 15 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 14 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 13 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 12 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 11 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 10 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 9 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 8 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 7 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 6 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 5 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 4 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 3 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 2 Nie do uwierzenia!, sezon 6, odcinek 1 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 10 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 9 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 8 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 7 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 6 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 5 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 4 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 3 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 2 Nie do uwierzenia!, sezon 5, odcinek 1 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 10 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 9 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 8 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 7 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 6 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 5 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 4 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 3 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 2 Nie do uwierzenia!, sezon 4, odcinek 1 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 10 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 9 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 8 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 7 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 6 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 5 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 4 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 3 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 2 Nie do uwierzenia!, sezon 3, odcinek 1