Miss świata i jej siostry

Była Miss Universe Olivia Culpo i jej siostry, Aurora i Sophia, zdobywają sławę w mediach społecznościowych, radząc sobie z kłopotami w związkach, rodzinnymi złośliwościami i nieustannymi radami od milionów zwolenników.

Miss świata i jej siostry - o programie

The Culpos to siedmioosobowa, bardzo zgrana włoska rodzina z Cranston w stanie Rhode Island. Trzy siostry, na czele z byłą Miss Universe, która zmieniła się w przedsiębiorcę, Olivią Culpo, wyemigrowały do Los Angeles, aby rozwijać swoją wymarzoną karierę, gromadząc po drodze ogromną rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Siostry wykorzystują swój małomiasteczkowy urok i zabawne wybryki, aby wyróżnić się w ultrakonkurencyjnym świecie tworzenia treści, a jednocześnie radzą sobie z miłością, złamanym sercem i ostrą rywalizacją rodzeństwa. Czy dzięki wsparciu rodziców i dziwacznych braci siostry odnajdą się w wielkim mieście, czy też L.A. przeżuje je i wypluje?

Miss świata i jej siostry - gdzie oglądać?

Program jest dostępny w serwisie VOD player.pl

Miss świata i jej siostry, sezon 1, odcinek 6Koniec pewnej ery Miss świata i jej siostry, sezon 1, odcinek 5Plotki z Rhode Island Miss świata i jej siostry, sezon 1, odcinek 4Stare rany Miss świata i jej siostry, sezon 1, odcinek 3Konsekwencje Miss świata i jej siostry, sezon 1, odcinek 2Nieobyczajna propozycja Miss świata i jej siostry, sezon 1, odcinek 1Poznajcie siostry Culpo