Wiza na miłość: na odwrót

Ulubieni bohaterowie serii dzielą się pikantnymi historyjkami z ostatnich odcinków. Rozmawiają z widzami ze swoich domów i zdradzają najintymniejsze szczegóły relacji!

"Wiza na miłość: na odwrót" - opis programu

Czwórka Amerykanów przygotowuje się do wyjazdu z kraju, aby zamieszkać z zagranicznymi partnerami. Czy różnice kulturowe i bariery językowe nie staną na drodze do miłości?
W tej serii między innymi historia Deavan i Jihoon, którzy nie są zadowoleni ze swojego nowego apartamentu. Tim ujawnia prawdziwy powód przeprowadzki do Kolumbii. Brittany ma wątpliwości co do podjętej decyzji. Musisz to zobaczyć!

"Wiza na miłość: na odwrót" - gdzie obejrzeć?

Program "Wiza na miłość: na odwrót" obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 22 Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 21 Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 20 Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 19 Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 18 Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 17 Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 16 Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 15 Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 14Prawda boli Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 13Nie zranisz mnie! Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 12Rodzicielska pułapka Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 11Walcz, módl się i kochaj! Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 10Wybaczyć nie znaczy zapomnieć Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 9To już za wiele Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 8Przykra niespodzianka Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 7Nie jestem dzieckiem Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 6Przestań marudzić Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 5Z Bożą pomocą Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 4Całe życie w siedmiu walizkach Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 3Moje serce złamane Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 2Prawda cię uwolni! Wiza na miłość: na odwrót, sezon 2, odcinek 1Dom jest tam, gdzie serce