Od zera do milionera

Amerykańska seria przedstawiająca niezwykle inspirujące historie ludzi, którzy pracą własnych rąk doszli do oszałamiających sukcesów zawodowych i finansowych.

Od zera do milionera - o czym jest program?

Bez bogatych rodziców, bez drogich szkół – odwagą, czasem postawieniem wszystkiego na jedną kartę spektakularnie rozkręcili firmy świadczące zwykłe usługi – transportowe, budowlane, hydrauliczne. Udowadniają, że zarabiać duże pieniądze i wieść bajeczne życie można nie tylko siedząc w eleganckich gabinetach w drapaczach chmur. Ci ludzie na co dzień brudzą swoje ręce, ale po pracy wracają do pałacowych rezydencji i parkują pick-upy obok kolekcji luksusowych samochodów. Bez wątpienia, to nie są typowi milionerzy.

Od zera do milionera - gdzie obejrzę?

Odcinki programu „Od zera do milionera” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Od zera do milionera, sezon 2, odcinek 2Pośpiech Od zera do milionera, sezon 2, odcinek 1Zakład o trzy miliony Od zera do milionera, sezon 1, odcinek 8 Od zera do milionera, sezon 1, odcinek 7Próba handlu Od zera do milionera, sezon 1, odcinek 6Na widoku Od zera do milionera, sezon 1, odcinek 5Bez pracy nie ma kołaczy Od zera do milionera, sezon 1, odcinek 4Domek z kart Od zera do milionera, sezon 1, odcinek 3Chwycić byka za rogi Od zera do milionera, sezon 1, odcinek 2Walcz albo giń Od zera do milionera, sezon 1, odcinek 1Zakład o milion dolarów