Geneza nienawiści

„Geneza nienawiści” to fascynujący, sześcioczęściowy serial dokumentalny, który bada jedną z najbardziej pierwotnych i destrukcyjnych emocji ludzkości, jaką jest nienawiść.

Geneza nienawiści - o czym program

Seria oparta jest na najnowszych doniesieniach dziennikarskich, analizach historycznych oraz przełomowych badaniach naukowych z zakresu psychologii, biologii i neurobiologii. Twórcy pokazują, jak przez lata zmieniała się natura tego zagadnienia i jak potężny wpływ miała i nadal ma nie tylko na jednostki, ale też całe społeczeństwa. Każdy odcinek przeplata wiedzę naukową z emocjonującymi historiami bohaterów z całego świata. Widzowie poznają losy znanych i odważnych przywódców, którym udało się zakończyć krwawe konflikty, a także demagogów, którzy sięgnęli po władzę szerząc strach i podżegając do nienawiści.

Geneza nienawiści - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz w serwisie VOD player.pl

Geneza nienawiści, sezon 2, odcinek 2Wywiad z Geetą Gandbhir i Samem Pollardem Geneza nienawiści, sezon 2, odcinek 1Wywiad ze Stevenem Spielbergiem i Alexem Gibneyem Geneza nienawiści, sezon 1, odcinek 6Nadzieja Geneza nienawiści, sezon 1, odcinek 5Zbrodnie przeciwko ludzkości Geneza nienawiści, sezon 1, odcinek 4Ekstremizm Geneza nienawiści, sezon 1, odcinek 3Narzędzia i taktyki Geneza nienawiści, sezon 1, odcinek 2Plemienny sposób myślenia Geneza nienawiści, sezon 1, odcinek 1Początki