Geneza nienawiści

sezon 2 odcinek 2

Geneza nienawiści-wywiad z reżyserami

Reżyserzy Geeta Gandbhir i Sam Pollard w rozmowie z Piotrem Kraśko o „Genezie nienawiści” – tylko w player.pl!

Już dzisiaj tylko w player.pl będzie można obejrzeć kolejny wyjątkowy wywiad. Tym razem dziennikarz DD TVN i TVN24 BiS, Piotr Kraśko rozmawia o serii dokumentalnej „Geneza nienawiści” z jej reżyserami – Geetą Gandbhir i Samem Pollardem.

Geeta Gandbhir i Sam Pollard to uznani amerykańscy twórcy, zdobywcy nagrody Emmy® za dwa głośne obrazy dokumentalne - „Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy” oraz „Kiedy puściły wały: Requiem w 4 aktach”. Razem z Stevenem Spielbergiem i Alexem Gibneyem, odpowiadają za nową serię  dokumentalną, stworzoną specjalnie na potrzeby Discovery Channel – „Geneza nienawiści”. Rozmowę o pomyśle, pracach nad produkcją i przemyśleniach po jej skończeniu prowadził dziennikarz TVN Discovery Polska - Piotr Kraśko.

Wywiad będzie dostępny od 22 października wyłącznie w serwisie player.pl!

Geneza nienawiści - o czym program

Seria oparta jest na najnowszych doniesieniach dziennikarskich, analizach historycznych oraz przełomowych badaniach naukowych z zakresu psychologii, biologii i neurobiologii. Twórcy pokazują, jak przez lata zmieniała się natura tego zagadnienia i jak potężny wpływ miała i nadal ma nie tylko na jednostki, ale też całe społeczeństwa. Każdy odcinek przeplata wiedzę naukową z emocjonującymi historiami bohaterów z całego świata. Widzowie poznają losy znanych i odważnych przywódców, którym udało się zakończyć krwawe konflikty, a także demagogów, którzy sięgnęli po władzę szerząc strach i podżegając do nienawiści.

Geneza nienawiści - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na Discovery Channel oraz serwisie VOD player.pl