Wszystko przez włosy

Pacjenci z ekstremalnymi problemami medycznymi związanymi z włosami szukają u dr Angie Phipps, dr Meeny Singh i dr Ishy Lopez procedur i zabiegów zmieniających życie.

Wszystko przez włosy - o programie

Dr Angie Phipps jest utalentowanym chirurgiem zajmującą się odbudową włosów. Pacjenci z całego kraju przyjeżdżają do jej gabinetu w Raleigh, w Karolinie Północnej, aby poddać się zabiegom, które odmienią ich życie. Niezależnie od tego, czy stracili włosy z głowy, czy nawet z brwi, dr Phipps przywraca je w najtrudniejszych miejscach. W samym sercu Teksasu, renomowana dermatolog z Houston, dr Isha Lopez, przyjmuje pacjentów z różnych stron świata, którzy potrzebują naprawy mieszków włosowych. Nie cofnie się przed niczym, aby zapewnić swoim pacjentom rezultaty, na które zasługują. Na środkowym zachodzie, absolwentka Harvard Med School, dr Meena Singh, z dumą służy swojej lokalnej społeczności Kansas City. Niezależnie od tego, czy korzysta z lasera, aby usuwa włosy, czy też używa narzędzi chirurgicznych, aby je przywrócić, dr Singh codziennie stawia czoła wszelkim rodzajom owłosienia.

Wszystko przez włosy - gdzie oglądać?

Program dostępny jest na platformie VOD player.pl

Wszystko przez włosy, sezon 1, odcinek 6Zero podań Wszystko przez włosy, sezon 1, odcinek 5 Wszystko przez włosy, sezon 1, odcinek 4Sytuacja Trich-y Wszystko przez włosy, sezon 1, odcinek 3Barbie z łuszczycą Wszystko przez włosy, sezon 1, odcinek 2Mam tego dość Wszystko przez włosy, sezon 1, odcinek 1Żegnaj, łysino