Śledztwo w sieci

Pasjonujący miniserial od Discovery Investigation. Policja prowadzi zaskakujące przypadki morderstw, aby złapać zabójcę, detektywi muszą zrekonstruować życie ofiary.

Śledztwo w sieci - opis filmu

Policja twierdzi, że rozwiązywanie morderstwa to jak układanie wielkiej układanki. W programie "Śledztwo w sieci" opowiemy o niektórych z najbardziej zdumiewających śledztw w USA, towarzysząc śledczych, którzy rozwiązują sprawę kawałek po kawałku. Często zaczyna się od rekonstrukcji życia ofiary i przedstawienia jej z perspektywy przyjaciółmi i rodziny. Policja zaczyna od zbadania wszystkich wskazówek pozostawionych z ukrytych wątków na Facebooku, czy wyszukiwarki Google'a. Tylko zagłębiając się w cyfrową przeszłość ofiary śledczy mogą zbadać jej życie i podążać zabójcy tropem.

Śledztwo w sieci - gdzie oglądać?

Program dostępny w serwisie VOD player.pl

Śledztwo w sieci, sezon 2Zło wśród nas Śledztwo w sieci, sezon 2Noworoczny koszmar Śledztwo w sieci, sezon 2Śmierć na autostradzie Śledztwo w sieci, sezon 2Największa zdrada Śledztwo w sieci, sezon 2Morderstwo za zamkniętymi drzwiami Śledztwo w sieci, sezon 2Tragiczne rodzinne sekrety Śledztwo w sieci, sezon 2Zaginiona matka Śledztwo w sieci, sezon 2Śmiercionośne związki Śledztwo w sieci, sezon 1Chemia z zabójcą Śledztwo w sieci, sezon 1Ukryta prawda Śledztwo w sieci, sezon 1Sekretne życie Śledztwo w sieci, sezon 1Morderstwo na czacie Śledztwo w sieci, sezon 1Wiadomości i groźby