Największe paranormalne zagadki

Dziennikarz śledczy Paul Beban wkracza w nieznane, aby znaleźć odpowiedzi na największe paranormalne tajemnice świata. Używając odtajnionych dokumentów rządowych, wewnętrznych źródeł i śmiałej determinacji, nie cofnie się przed niczym, by ujawnić prawdę.

Największe paranormalne zagadki - opis programu

Dziennikarz śledczy Paul Beban wie, czego trzeba, aby ujawnić najgłębsze i najciemniejsze sekrety świata. Odkrył działalność piracką na niestabilnym wybrzeżu Somalii i zdobył nagrodę Emmy za tajną operację, która zdemaskowała brutalną siatkę handlu ludźmi w Afryce Południowej. Wykorzystując odtajnione akta rządowe, globalną sieć wewnętrznych źródeł i odważną determinację, Paul nie cofa się przed niczym, by ujawnić historie, które ukrywają się w ciemności.  W odtajnionych aktach rządowych kryją się szokujące tropy i ukryte prawdy o zjawiskach paranormalnych. Mając te wskazówki jako przewodnik, Paul wkroczy w nieznane, aby w końcu odpowiedzieć na niektóre z największych paranormalnych pytań, które pozostały bez odpowiedzi od wieków.

Największe paranormalne zagadki - gdzie oglądać?

Program dostępny w serwisie VOD player.pl

Największe paranormalne zagadki, sezon 1, odcinek 8Apokalipsa Zombie Największe paranormalne zagadki, sezon 1, odcinek 7Nadludzcy żołnierze Największe paranormalne zagadki, sezon 1, odcinek 6Wrota do piekieł Największe paranormalne zagadki, sezon 1, odcinek 5Tropiąc Wielką Stopę Największe paranormalne zagadki, sezon 1, odcinek 4Osłona przed kosmitami Największe paranormalne zagadki, sezon 1, odcinek 3Tajemnicze okaleczenia bydła Największe paranormalne zagadki, sezon 1, odcinek 2W pogoni za Skinwalkerami Największe paranormalne zagadki, sezon 1, odcinek 1Potwory z głębin