Cyfrowy ślad mordercy

Zobacz, co się dzieje, gdy wskazówki dotyczące morderstwa są nie tylko fizyczne, ale i cyfrowe. Od czatów i aplikacji na telefony komórkowe po GPS i fitness trackery - ta trzymająca w napięciu seria przedstawia prawdziwe historie śledczych, którzy wkraczają w cyfrowy świat, aby wytropić mordercę.

Cyfrowy ślad mordercy - o programie

Co się dzieje, gdy wskazówki dotyczące morderstwa są nie tylko fizyczne, ale i cyfrowe? Caught in the Net przedstawia trzymające w napięciu prawdziwe historie śledczych, którzy wkraczają w cyfrowy świat, aby rozwiązać zagadkę brutalnego morderstwa. W każdym przypadku detektywi muszą zmierzyć się z brakiem fizycznych wskazówek. Ale za każdym razem, gdy ktoś wchodzi do sieci, czy to na czat, czy przez aplikację na telefon komórkowy, samochodowy GPS lub fitness tracker, zostawia za sobą cyfrowy ślad. Teraz śledczy muszą wkroczyć do tego wirtualnego świata i podążać za danymi, ścigając się z czasem, aby zapewnić sprawiedliwość rodzinom ofiar i wytropić zabójcę.

Cyfrowy ślad mordercy - gdzie oglądać?

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Cyfrowy ślad mordercy, sezon 2, odcinek 8Przypadkowe dane Cyfrowy ślad mordercy, sezon 2, odcinek 7Kamizelka Cyfrowy ślad mordercy, sezon 2, odcinek 6Potwory istnieją Cyfrowy ślad mordercy, sezon 2, odcinek 5Nigdy więcej słońca Cyfrowy ślad mordercy, sezon 2, odcinek 4Nie spodziewałem się, że zostanę znaleziony Cyfrowy ślad mordercy, sezon 2, odcinek 3Z chaosu Cyfrowy ślad mordercy, sezon 2, odcinek 2Mężczyzna w lustrze Cyfrowy ślad mordercy, sezon 2, odcinek 1Dziura w czasie Cyfrowy ślad mordercy, sezon 1, odcinek 6Cyfrowe kłamstwa Cyfrowy ślad mordercy, sezon 1, odcinek 5Nie ma już słońca Cyfrowy ślad mordercy, sezon 1, odcinek 4Nie spodziewałem się, że zostanę znaleziony Cyfrowy ślad mordercy, sezon 1, odcinek 3Tętno i czas Cyfrowy ślad mordercy, sezon 1, odcinek 2Ostatni post Cyfrowy ślad mordercy, sezon 1, odcinek 1Potwór z lasu